У Навчальному центрі Академії провели капітальну реконструкцію їдальні (відео)
26 Квітень 2019

У Національній Академії Національної гвардії України продовжується покращення побутових умов для гвардійців. Керівництво Національної гвардії України та Академії приділяє значну увагу правильній організації військового харчування. Відтак, завдяки коштам, виділеним Головним управлінням НГУ було проведено капітальний ремонт курсантської літньої їдальні в навчальному центрі Академії.

Їдальня в навчальному центрі була реконструйована в період з 2016 по 2019 роки. Загальна площа реконструйованих приміщень складає 1183 квадратних метрів. До них входять виробничі, допоміжні, побутові та технічні приміщення, а також зал для прийому їжі. Тож тепер в одну зміну матимуть можливість харчуватися одразу 500 військовослужбовців.

У новому, світлому та комфортному обідньому залі також розташована лінія роздачі страв із мармітами (прим: елементи ліній роздач із багатьма ємностями великого об’єму для страв та гарнірів) на два потоки, що дає змогу курсантам вибрати одну з двох перших та одну з двох других страв.

Відтепер, курсанти та офіцери Академії Нацгвардії мають можливість приймати їжу в комфортних умовах протягом всього року, що сприятиме збереженню і зміцненню здоров`я, підвищенню бойової готовності та бойової підготовки особового складу Національної Академії Національної гвардії України.

«Навчальний центр Академії Нацгвардії є одним із основних осередків, де створено ефективну систему практичної підготовки курсантів, тож і харчування особового складу повинно здійснюватися на належному рівні, - підкреслив начальник Національної академії Національної гвардії України, генерал - лейтенант Сергій Соколовський. – Варто зазначити, що раніше в навчальному центрі вже було проведено реконструкцію низки приміщень, а саме гуртожитку для науково-педагогічних працівників Академії, спальних приміщень для курсантів та штабу. Реконструкція та ремонт вище зазначених приміщень дозволили підвищити ефективність навчального процесу, таким чином ми акцентуємо увагу на пріоритетності здобуття гвардійцями саме практичних навичок».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 275.