«Розвиток професійного сержантського та старшинського корпусу – локомотив, який продовжує невпинний рух», – головний старшина Академії
26 Квітень 2019

Головний старшина Національної академії Національної гвардії України старший прапорщик Олексій Страхов провів збори з головними сержантами рот, взводів та командирами відділень.  Захід спрямований на всебічну теоретичну та практичну підготовку представників професійного та старшинського складу, а також командної ланки молодших офіцерів.

Під час зустрічі він довів до особового складу інформацію щодо виконання концепції розвитку професійного сержантського та старшинського складу Національної гвардії України.

В центрі культури Академії старший прапорщик Олексій Страхов прийняв заліки у сержантів щодо знань своїх функціональних обов’язків, вимог керівних документів з питань організації роботи.

Крім того, розкладом були передбачені заняття та іспити не лише в Академії, а й в навчальному центрі. Сержанти несуть службу по охороні об’єктів навчального центру.

«У сержантсько-старшинському корпусі Національної гвардії у 2019 році проходить поглиблена професіоналізація, вишкіл стає багаторівневим. Сержантів навчають широкій свободі у прийнятті рішень, більше уваги приділятимуть мовній підготовці. Нова система передбачає запровадження вертикалі різнорівневих посад для сержантів та можливість їх професійного зростання», - підсумував старший прапорщик Олексій Страхов.

Сержанти та старшини поглибили власні знання, методичні та практичні навички з наступних предметів навчання: основи повсякденної діяльності, тактичної, фізичної підготовки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 140.