В Академії Національної гвардії відсвяткували Великдень
28 Квітень 2019

Офіцери і курсанти Академії взяли участь у церковних богослужіннях, святили кошики с продуктами та вітали один одного зі святом Христового Воскресіння.

Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти, як Великдень. За християнською традицією – це найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка народних звичаїв.

З нагоди свята до Національної академії Національної гвардії України на святковий сніданок прибув військовий священик Отець Григорій. Він розказав курсантам про значення Воскресіння Христового та про традиції святкування цього свята. Після цього він окропив присутніх освяченою водою та освятив страви, паски та крашанки у їдальні.

«Формування духовних цінностей у майбутніх військовослужбовців є найважливішим завданням. Від цього значним чином залежить стан суспільної моралі, соціальних відносин у країні, майбутнє українського суспільства й держави», – зазначив Отець Григорій.

Сьогодні курсанти взяли участь у святкових богослужіннях та поставили свічки за здоров’я своїх рідних та близьких. Крім того, майбутні оіфцери відвідають храми міста Харкова.переглядів - 416.