Майбутні офіцери поєднали мистецтво танцю та добрі справи під час благодійного балу
22 Травень 2019

Цьогорічний благодійний бал об`єднав у ритмі танцю 85 пар із різних навчальних закладів Харкова. Уже традиційним бал став для військовослужбовців командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України, які були запрошені до готелю Kharkiv Palace для участі в урочистому вальсі з випускницями Харківського Національного медичного університету.

Юнаки з військовою виправкою та дівчата в дивовижних сукнях наповнювали вечір незабутньою атмосферою, але не лише заради краси був влаштований бал, а, насамперед, задля благодійної мети, адже кошти, зібрані в рамках свята, підуть на потреби Харківського дитячого будинку №3.

За словами заступника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковника Сергія Волошка, молоді люди, які вирішили взяти участь у святі, обрали нелегку, але дуже почесну і шляхетну справу ˗ допомагати іншим.

«Благодійна діяльність є важливою та актуальною завжди, а особливо зараз, коли Україна переживає такий неспокійний час, - вважає заступник командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко. – Курсанти повинні відчувати відповідальність за тих, хто в своєму житті зазнає певних обмежень, скажімо, у батьківському піклуванні або за станом здоров’я, особливо, якщо це стосується дітей, адже допоки в Україні є хоча б одна сирота чи хвора дитина, творити добро не просто треба, а необхідно».

Незважаючи на переповнений зал, найкращу майстерність серед всіх пар, що брали участь у благодійному балі, показав курсант командно-штабного факультету Андрій Колодяжний та його чудова партнерка. Саме їх, напрочуд, граційну пару було визнано найкращою серед усіх учасників у номінації «Почуття ритму».

Курсант третього курсу командно-штабного факультету Андрій Колодяжний зізнається, що до балу готувалися дуже довго та з великою відповідальністю.

«Під час підготовки до балу, в курсантів нашого підрозділу виникали певні складнощі, адже деякі вчилися танцювати вальс вперше, але нам допомогла військова дисципліна та усвідомлення того, що ми будемо брати участь у заході, який несе в собі благородну мету», - ділиться думками Андрій Колодяжний.

Благодійний бал, наповнений почуттями добра та краси, завершився на ноті щастя, а курсанти командно-штабного факультету Академії ще довго залишалися огорнутими почуттями радості від того, що вони поєднали мистецтво прекрасного танцю зі шляхетною справою.

 Автор: мол. сержант Руслан Заровняєвпереглядів - 418.