Представники Канади та США ознайомилися з навчальним центром Академії
31 Травень 2019

У навчальному центрі Національної  академії Національної гвардії пройшла зустріч представників Національної гвардії Каліфорнії та Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція UNIFIER) з офіцерами Національної гвардії України.

Іноземна делегація разом з начальником відділу військової освіти та наукової роботи управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління НГУ полковником Сергієм Капелюшним та начальником навчально-методичного центру Академії полковником Володимиром Тробюком оглянули навчально-матеріальну базу центру та його основні потужності.

Представників іноземної делегації ознайомили з основними функціями та завданнями навчального центру Академії НГУ.

Офіцери презентували гостям локації навчального центру для практичної підготовки гвардійців. Вони відвідали тактичне поле, блок пости, взводні опорні пункти та військове стрільбище, де проходили збори сержантсько-старшинського складу.

«Я побачив, що навчальний центр Академії має потужну навчально-матеріальну базу, де курсанти мають можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й оволодіти практичними навичками, чого безпосередньо потребує сучасний офіцер. Завдяки матеріальній базі майбутні офіцери отримують належну підготовку, як запоруку успішної військової кар’єри», - зазначив офіцер по взаємодії з Національною гвардією України від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні майор Корі Анхорн.

Іноземних представників ознайомили з гірським та десантно-штурмовим містечком, спеціальною психологічною смугою перешкод та усіма елементами, які там відпрацьовуються майбутніми офіцерами. Крім того, гостей ознайомили з життєдіяльністю та побутовими умовами солдатів та курсантів.

Офіцерам та сержантам іноземної делегації показали новітні зразки техніки, яка використовуються під час занять та польових виходів військовослужбовцями Академії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 598.