Представники США оцінили підготовку курсантів Академії Нацгвардії як сучасну і ефективну
6 Червень 2019

Національну академію Національної гвардії України відвідали представники Посольства США в Україні полковник Квін Уоффорд та полковник Роберт Пітерс.

Начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський, ознайомив представників делегації з діяльністю та процесом навчального закладу.

«Наш навчальний заклад постійно розвивається, інтегрує ефективні методи та сучасні засоби навчання, і все це задля головної мети – виховання покоління офіцерів, які будуть професійними захисниками своєї держави і фахівцями обраної справи. Ми активно впроваджуємо міжнародний досвід у навчальний процес Академії і завжди відкриті до співпраці», - зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Гості оглянули навчально-спортивний комплекс, тренажерний зал та музей Академії.

Офіцери та курсанти Академії продемонстрували іноземцям роботу сучасного навчально-тренувального комплексу з вогневої підготовки, який оснащений новітніми тренажерами, мультимедійними та бойовими тирами, що дає можливість ефективно навчати володінню зброєю майбутніх офіцерів.

Крім того, представників делегації ознайомили з навчальним центром Академії. Гостям презентували локації навчального центру для практичної підготовки гвардійців, а саме військове стрільбище та тактичне поле, де відпрацьовуються заняття та польові виходи військовослужбовців Академії із застосуванням новітніх зразків техніки.

«Для нас велика честь відвідати Національну академію Національної гвардії України. Ваш навчальний заклад відомий глибокими традиціями та новітніми підходами у підготовці майбутніх офіцерів. Ознайомившись з підготовкою нацгвардійців, переконаний, що майбутнє України знаходиться в надійних руках курсантів, які навчаються в Академії Національної гвардії та які будуть у подальшому лідерами і командирами», – наголосив полковник Квін Уоффорд.

Керівництво Академії також звернуло увагу іноземних представників на гірське та десантно-штурмове містечко, спеціальну психологічну смугу перешкод з усіма елементами, які там відпрацьовуються майбутніми офіцерами. Крім того, гостей ознайомили із життєдіяльністю та побутовими умовами солдатів та курсантів.

Офіцери із США відмітили кардинально нову, сучасну систему навчання та підготовки курсантів в Академії і висловили бажання співпраці з навчальним закладом Національної гвардії України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 338.