У Харкові гвардійські оркестранти взяли участь у міських заходах
22 Серпень 2019

Духовий оркестр Академії виконав військові композиції у центральному парку мікрорайону Основа та у селищі Жихар. Грали музиканти з приводу панахиди за загиблими в роки другої Світової війни. Участь у шануванні пам’яті також взяли творчий колектив «Сонцеворіт», жителі мікрорайону, ветерани війни та школярі.

Панахида за загиблими розпочалася з маршу духового оркестру Національної  академії Національної гвардії України під свій акомпанемент.  Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу майбутніх поколінь у другій Світовій війні. Після чого, курсанти Академії Нацгвардії та всі бажаючі вшанували пам'ять загиблих ветеранів поклавши квіти до меморіалу.

Під час урочистого заходу оркестр Академії виконав відомі композиції на військову тематику. Музиканти відтворили особливу атмосферу часів молодості ветеранів.

Крім того, духовий оркестр Академії взяв участь в урочистому прийомі учасників бойових дій та активістами ветеранського руху та привітали їх з прийдешнім Днем визволення Харкова. Для ветеранів був організований концерт військових пісень.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації  НА НГУпереглядів - 278.