У командирів рот підрозділів забезпечення Академії Нацгвардії відбулися командирські збори
20 Вересень 2019

В Національній академії Національної гвардії України пройшли дводенні збори командирів рот. У заході взяли участь п’ять офіцерів із батальйону забезпечення навчального процесу, Київського факультету та навчального центру Академії Нацгвардії.

Викладачі Академії провели з командирами рот заняття зі стройової, методичної, фізичної, тактичної, вогневої, професійно-психологічної, правової та військово-медичної підготовки. Акцентували увагу також на обов’язках щодо забезпечення державної таємниці і організації та веденню військового господарства.

Начальник відділу родів військ та служб Академії підполковник Роман Калашник основним завданням зборів поставив не лише перевірити та оцінити рівень теоретичних знань і практичних навичок учасників, а й згуртувати офіцерський склад, досягти відповідальності та взірцевості під час виконання командирами та їх заступниками своїх посадових обов’язків.

«Оволодіння знаннями та навичками, необхідними для успішного виконання особовим складом військових обов’язків залежить, перш за все, від професійності командирів, - зазначив підполковник Роман Калашник. - Проведені заняття, спрямовані на покращення особистого рівня та методичних навичок командирів рот у роботі з підлеглим особовим складом».

Наприкінці зборів із офіцерами Академії було проведено контрольні заняття з основних предметів навчання та мовної підготовки. Далі відбулося підбиття підсумків проведення занять, а також поставлені завдання на наступний період навчання.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 122.