Гвардійці Академії ознайомили ліцеїстів із особливостями військової професії
10 Жовтень 2019

Курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України відвідали ліцей «Правоохоронець», де представили навчальний заклад.

Гвардійці ознайомили ліцеїстів з факультетами та спеціальностями, які існують в Академії, розповіли про вступ та навчання.

Також для майбутніх захисників пройшла виставка зразків форми одягу та екіпіровки та зразків озброєння: пістолетів, автоматів українського виробництва «Форт».  З 2014 року курсанти та офіцери регулярно виконують вправи стрільб із пістолетів та штурмових гвинтівок «Форт». Ліцеїсти мали можливість підійти та потримати в руках зброю і детальніше розпитати курсантів про її характеристики.

Що стосується форми одягу, присутнім показали спеціальний комплект для виконання службово-бойових завдань штурмовика, парашутиста, снайпера та патрульного. Кожен комплект оснащений додатковим спорядженням: бронежилетами, розгрузками, тактичними рюкзаками та окулярами.

Ліцеїст Руслан Корнєєв вже визначився з майбутньою професією та вузом. Хлопець збирається вступати до Академії Нацгвардії. Раніше Руслан замислювався над тим, щоб вступити на командно-штабний факультет, а після виступу взводу спецназу остаточно визначився, що хоче спробувати себе також у спецназі.

«З дитинства я мрію бути військовим. Хочу захищати свій народ, свою країну. Люблю коли все справедливо, - зазначив ліцеїст Руслан Корнєєв. -Сьогодні мене вразила потужність Національної гвардії, починаючи з виступів курсантів та завершуючи виставками. Обов’язково спробую вступити до Академії Нацгвардії».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 389.