Реаліті-проєкт Академії Нацгвардії. – “Кросфіт – тому що ти особистість. Третя інструкція – комплекс вправ на гнучкість” (відео)
10 Листопад 2019

Комплекс вправ на гнучкість. В природі немає поганої погоди, якщо ви вирішили займатися спортом. У цій інструкції Артем Турчинов - спортивний куратор реаліті-проекту «Кросфіт» покаже комплекс вправ для вашої гнучкості. Але з початку зробіть кардіо-розминку для того, щоб розігріти м'язи перед тренуванням.

Тож, час починати стретчинг.

Перша вправа - Розтягування м'язів спини та пресу. Зробіть глибокий вдих і різкий видих, на видиху округліть спину, максимально втягніть живіт, таз при цьому повинен залишатися прямим, куприк дивиться вниз, голова опущена. Затримайтесь у цій позі на 8-10 сек.

Друга вправа -"Лодочка". Ляжте на живіт, ноги тримайте порізно, станьте на руки і прогніть спину. Залишайтеся в цій позі на 1-2 хв.

Третя вправа - "Собака". Широка стійка обличчям вниз, спину та ноги тримайте прямо, п’яти не відриваємо.

Четверта вправа - "Зкручування корпусу в глибокому сіді". Намагайтесь випрямити спину і робіть розкачування із сторони в сторону. Розкриваємо тазо-стегновий суглоб, ліктями розводячи в сторони.

Завершальна вправа – "Планка навпаки" Випрямте тулуб і робіть покачування вперед та назад. Розминаємо плечі та м’язи. Піднімаємо одну руку і тягнемо до голови в гору при цьому таз піднімаємо максимально високо. Для закріплення ефективності тренування - зробіть місток. Після вправ для гнучкості за бажанням можете трошки пробігтись, або випити філіжанку кави.

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 225.