Науковці з провідних вишів України обговорили питання організації та управління діяльністю підприємств
29 Листопад 2019

На факультеті логістики Національної академії Національної гвардії України під науковим керівництвом заступника начальника факультету підполковника Ярослава Павлова та завідувача кафедри менеджменту та військового господарства Майї Черкашиної проведена дев’ята науково-практична конференція. Учасники обговорили актуальні питання організації та управління діяльністю підприємств у сучасних умовах господарювання. Участь у конференції взяли науковці з двадцяти провідних вишів України.

В рамках вказаної конференції було організовано 2 секції.

У доповідях секції № 1 «Актуальні питання інноваційної підтримки логістичних процесів тилового забезпечення підрозділів Національної гвардії України» були розглянуті такі актуальні питання, як удосконалення організації електронних закупівель у оборонних структурах України, застосування логістичного підходу під час аналізу функціонування системи матеріального забезпечення військ, управління витратами військової частини на основі положень методу бюджетування, управління підприємством в умовах антикризового часу, необхідність проведення тендерних закупівель для задоволення поточних потреб логістичного забезпечення.

Кращим доповідачем у рамках роботи секції стала доктор філософії з економічного напрямку, професор кафедри менеджменту та військового господарства Марія Науменко. Краща інноваційна теза належить  к.е.н., доценту кафедри менеджменту та військового господарства Ірині Сахно.

В процесі роботи секції № 2 «Актуальні питання організації та управління діяльністю підприємств в сучасних умовах господарювання» були розглянуті та теоретично обґрунтовані питання управління фінансовим потенціалом, як складової економічного потенціалу підприємства, управлінське консультування в системі консалтингових послуг, шляхи підвищення ефективності інвестиційної діяльності, напрямки державного впливу щодо підвищення експортного потенціалу підприємств України, методичні підходи до удосконалення системи управління якості послуг підприємства, що відбуваються в сучасній економіці.

Кращим доповідачем було обрано к.е.н., доцента, завідувача кафедри менеджменту та військового господарства Майю Черкашину. Краща інноваційна теза присутня в роботі к.пед.наук., доцента кафедри менеджменту та військового господарства Олени Шаповал.

«В рамках роботи конференції, основним завданням було показати на прикладі робіт науковців можливості забезпечення умов прозорості та запобігання корупційних ризиків у військових підрозділах Національної гвардії України, - запевнила професор кафедри менеджменту та військового господарства Марія Науменко. – Оскільки в ринковій системі управління забезпечення високої якості стає об’єктивною умовою існування, найважливішим фактором підвищення рівня життя, гарантією соціальної, економічної і екологічної безпеки, то важливим пунктом було також розглянути теоретично обґрунтовані питання управління фінансовим потенціалом як складової економічного потенціалу підприємства».

Результати роботи конференції рекомендовано до впровадження в навчальний процес Академії при викладанні дисциплін з менеджменту та військового господарства.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 

 переглядів - 315.