В Академії привітали особовий склад з Новорічними святами
1 Січень 2020

 

 

Начальник Національної академії Націоналної гвардії України Сергій Соколовський відвідав навчальний центр та особисто привітав курсантів зі святом.

"Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, успіхів та здійснення всіх мрій і сподівань.
Нехай Новий рік увійде до кожної оселі з добрим і радісним настроєм, принесе всім злагоду та нові здобутки, щоб по життю вас переповнювала жага
до нових звершень,
енергія та щира радість від життя», - звернувся до курсантів генерал- лейтенант Сергій Соколовський.

Відсвяткували Новий рік і на Київському факультеті Академії. Привітав підлеглих заступник начальника факультету.

"У це світле свято бажаю вам миру, спокою і злагоди. Нехай ваш дім буде сповнений любові і тепла, близькі і рідні завжди будуть поруч,
а впевненість у завтрашньому дні назавжди наповнює ваші серця!",- звернувся до курсантів підполковник Руслан Кизян.

Військовослужбовців батальйону забезпечення навчального процесу та солдат строкової служби у новорічну ніч привітав перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії України з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор Олександр Морозов.

 

"Рік, що минає, був непростим, але в той же час ознаменувався нашими спільними успіхами, досягненнями і прагненням до позитивних змін. Сучасна Академія постійно розвивається та вдосконалюється у всіх напрямках діяльності і кожен з вас робить значний вклад до цієї справи у незалежності від того на якій посаді проходить службу військовий",-підкреслив генерал-майор Олександр Морозов.

Після привітань командирів на гвардійців чекав новорічний стіл, вікторини та розважальні програми. 

Крім привітань підрозділів, генерал-майор Олександр Морозов привітав всіх військовослужбовців, які несуть службу у варті та добових нарядах в вручив їм солодкі подарунки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 35.