Курсант Академії став переможцем Чемпіонату світу з козацького двобою
15 Січень 2020

На цьогорічному Чемпіонаті світу більше 1500 спортсменів із 15 країн боролися за перемогу в українському виді єдиноборств. Змагання відбувалися в Харкові на базі спортивного комплексу «Локомотив».

У ваговій категорії до 60 кг у версіях Борня-3, Герць-3 золоті нагороди виборов курсант третього року навчання командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України старший сержант Євген Івлєв. Тренували гвардійця підполковник Олександр Хацаюк та майор Руслан Любчич.

Це не перша перемога для майстра спорту України міжнародного класу з тайського боксу. У 2017 році, в складі збірної команди Академії Нацгвардії Євген Івлєв посів друге місце на Чемпіонаті Україні з рукопашного бою. У 2019 році, команда Академії вже на Чемпіонаті світу з рукопашного бою посідає почесне друге місце, що стало справжньою гордістю не тільки навчального закладу, а й всієї Національної гвардії України.

«Для мене як для спортсмена та військовослужбовця дуже приємно, що український вид змішаних бойових мистецтв, яким є козацький двобій об’єднує безліч країн світу. Здобути перемогу в змаганнях світового масштабу та перемогти доволі сильних конкурентів із Туреччини, Казахстану та Польщі мені допомогли щоденні тренування та звісно ж віра у власні сили, - наголосив Євген Івлєв. – В мої спортивні плани на найближчий рік входить здобуття перемоги на Чемпіонаті України з рукопашного бою, який відбудеться в лютому, а також розвиток у професійному боксі».

Вітаємо Євгена Івлєва із знаковою перемогою та бажаємо подальшого розвитку, яскравих перемог на змаганнях різних рівнів та здійснення заповітних мрій!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

 переглядів - 144.