Курсанти Академії перед власним випуском написали пісню «Офіцери-гвардійці»
15 Січень 2020

У Національній академії Національної гвардії України вже через два тижні відбудеться черговий випуск молодих лейтенантів. Попри державну атестацію, у випускників багато думок про церемонію випуску і про сам святковий день.

Майбутній офіцер Дмитро Осейко, навчається на факультеті логістики і давно мріяв написати пісню саме про офіцерів Національної гвардії України. Майже місяць роботи над текстом, репетиції з військовими товаришами – спочатку під фортепіано, потім з гітарою та барабанами. І нарешті запис у студії.

«Було багато варіантів і кожен з них я записував на диктофон аби прослухати з товаришами. Щось написав одразу, деякі строки змінював багато разів. Я хвилювався, щоб в кожному рядку був сенс, який буде близьким для офіцерів. Щоб слухаючи пісню, ми не просто чули слова, а відчували події, які багатьом з офіцерів довелося пройти», - розповідає автор пісні курсант Дмитро Осейко.

Слова та музику Дмитро написав самостійно, а от вокалістом, який виконав пісню, став його військовий товариш Микола Золочевський. Разом вони вже записували декілька пісень на студії раніше – там співали про дружбу та про рідну країну. Курсанти добре знають цих юнаків, адже рідко без їх участі проходять концерти в Академії.

Від створення професійного кліпу автори відмовилися майже одразу – тут мають бути реальні зйомки українських військових та нацгвардійців, приклади участі в бойових діях і навчаннях, просто звичайне життя офіцерів. В Академії до побажання авторів поставилися відповідально і допомогли створити саме таке відео, яке ми вам і рекомендуємо зараз переглянути.

  

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 151.