В курсантів Академії розпочалося стажування у військових частинах Національної гвардії України
16 Січень 2020

Починаючи з 13 січня в курсантів командно-штабного, гуманітарного та Київського факультетів Національної академії Національної гвардії України розпочалося військове стажування. Цього року стажування проходять 187 курсантів, у тому числі 11 дівчат. Курсанти, які будуть випускатися в червні 2020 року розподілені по 5 територіальним управлінням та 8 частинам прямого підпорядкування. Для керівництва військовим стажуванням із числа викладачів Академії призначено 15 офіцерів.

Для кожного з курсантів проходження військового стажування - це можливість отримати практичні навички та збагатитися досвідом, який обов’язково стане в нагоді під час роботи у військах. Скажімо, на командно-штабному факультеті 131 курсант проходитиме стажування на посаді командира взводу. На гвардійців чекає служба в оперативних частинах, частинах із охорони громадського порядку, частинах, які виконують завдання з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних, а також підрозділах зв’язку у військових частинах Національної гвардії України.

«Під час військового стажування курсанти отримують досвід роботи з особовим складом та вдосконалюють практичні навички, які будуть у подальшому необхідними в ході службово-бойової діяльності, - зазначив заступник начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко. - До проходження військового стажування курсанти налаштовані позитивно. У військові частини всі прибули своєчасно та приступили до виконання визначених обов’язків».

Від гуманітарного факультету на проходження військового стажування відбуло 13 курсантів, які опановують професію військового психолога. Гвардійці проходять стажування на таких посадах як офіцер відділення психологічного забезпечення, старший офіцер відділення психологічного забезпечення, офіцер-поліграфолог.

Основне завдання курсантів під час стажування – це психологічне розвантаження, психологічне супроводження, а також робота з поліграфом. Вони повинні дати оцінку морально-психологічного стану військовослужбовця, підрозділу, військовослужбовців, які заступають на охорону громадського порядку, які заступають у варту, військовий наряд, охорону дипломатичних представництв і консульств іноземних держав, а також військовослужбовців, які займаються конвоюванням підсудних та охороною судів.

«Всі знання, які курсанти отримали за чотири роки навчання повинні бути закріплені у військах під час роботи з військовослужбовцями Національної гвардії України. За місяць стажування вони будуть ділитися як своїм досвідом, так і братимуть до уваги досвід керівників військового стажування, - розповів заступник начальника гуманітарного факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.

Після завершення стажування, командирами військових частин та керівниками стажування будуть підводитися підсумки. Захист стажування з обов’язковою презентацією виконаної роботи під час військового стажування та виконаними індивідуальними завданнями відбудеться вже в Академії. Візьмуть участь у захисті представники комісії у складі науково-педагогічних працівників та керівництва відповідного факультету.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 переглядів - 206.