Майбутні фахівці автомобільної справи склали комплексний екзамен
16 Січень 2020

У Національній академії Національної гвардії України вже майже як тиждень триває державна атестація випускників.

В усіх підрозділах позаду екзамен з фізичного виховання та методики фізичної підготовки. Залишається скласти комплексні екзамени та захистити кваліфікаційні та магістерські роботи.

Так, сьогодні випускники-автомобілісти здавали комплексний екзамен за фахом. Оцінювала роботу комісія, до складу якої входить заступник начальника управління озброєння та техніки логістики ГУНГУ – начальник відділу автомобільної техніки полковник Олександр Калатинець та заступник командира військової частини Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ з озброєння – начальник технічної частини полковник Андрій Макаренко.

На комплексний екзамен виносяться питання, які курсанти відпрацьовували протягом трьох з половиною років під час вивчення дисциплін щодо будови автомобільної техніки, енергетичної установки автомобільної та бронетанкової техніки.

«Білети створені таким чином, що перші два питання теоретичні, а останнє – практичне. Теорія включає в себе питання щодо будови автомобільно та бронетанкової техніки, порядку її організації, експлуатації та ремонту. Під час практики курсанти виконують завдання, пов’язані з технічним обслуговуванням та ремонтом вузлів та агрегатів автомобільної та бронетанкової техніки», - зазначив начальник кафедри автобронетанкової техніки, кандидат технічних наук полковник Андрій Нікорчук.

Варто зазначити, що комплексний екзамен проходить у спеціалізованому класі будови автомобільної та бронетанкової техніки, який нещодавно відремонтували та ввели в експлуатацію. Члени комісії відзначають високий рівень підготовки майбутніх фахівців автомобільної справи.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУпереглядів - 184.