В Академії Нацгвардії було проведено комплексне тренування з бойової готовності
16 Січень 2020

В Академії було проведено комплексне тренування щодо дій особового складу під час отримання сигналу бойової готовності. Метою даного тренування є перевірка здатності підрозділів виконувати бойові завдання після отримання сигналів, визначених керівними документами.

Після оповіщення особового складу навчального закладу, визначена категорія військовослужбовців прибула до Академії. Офіцери та військовослужбовці за контрактом отримали зброю та вишикувались на плацу для проведення подальшої перевірки.

Під час шикування було оглянуто укомплектованість тривожних валіз та стан спеціальних засобів.

Для перевірки особового складу було призначено комісію, до складу якої увійшли офіцери управління Академії за напрямками діяльності.

«Ми перевірили готовність особового складу, військової техніки та озброєння до виконання бойових завдань. Підтримання високого стану бойової готовності досягається постійними тренуваннями і вдосконаленням майстерності особового складу, тому ми регулярно проводимо такі заходи, - зазначив заступник начальника Академії полковник Сергій Мартиненко. - Сьогоднішні тренування показали високий рівень готовності офіцерів та військовослужбовців за контрактом. Всі прибули вчасно, отримали зброю, боєприпаси, індивідуальні засоби захисту, засоби зв’язку та стали в стрій».

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 

 переглядів - 160.