Заступник командувача НГУ оцінив покращення умов проживання та навчання курсантів в Академії
29 Січень 2020

До Національної академії Національної гвардії України для перевірки державної атестації випускників прибув заступник командувача Національної гвардії України з тилу – начальник логістики генерал-майор Руслан Дзюба.

Сьогодні він разом з начальником Академії генерал-лейтенантом Сергієм Соколовським оглянули навчально-матеріальну базу Академії.

Начальник Академії продемонстрував результати робіт, виконаних минулого року та розповів про плани на найближчий час.

Заступник командувача оглянув вогневий комплекс, тренажерний зал, нові класи та приміщення, які ввели в експлуатацію цього року та усі об’єкти, які пов’язані з логістичним напрямком. Це - пральня, технічна частина, лазня, автомайстерня.

Крім того, заступник командувача перевірив об’єкти будівництва та приміщення у навчальному закладі. А саме: ремонт другого поверху шестиповерхової будівлі, де у майбутньому планується ввести в експлуатацію навчальні класи для навчання курсантів. Також офіцери оглянули нову територію, на якій будуть побудовані приміщення для розширення навчальних потужностей Академії.

Генерал-майор Руслан Дзюба відзначив високий рівень навчально-матеріальної бази та побутових умов військовослужбовців Академії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 354.