гончаров
nagradigosukrorden_007b_ukr1-80x80сс

старший лейтенант                                                                                                                                                                                                                                                                        Гончаров Віталій Іванович

Гончаров Віталій Іванович народився 30 жовтня 1990 року у селі Малинівка Харківської області в сім’ї військового. Віталій вступив до  Академії внутрішніх військ МВС України у 2007 році.

Після   закінчення у  2011 році був призначений на посаду командира взводу, а потім командира роти спецпризначення в/ч 4125 управління Кримського територіального командування. На початку грудня 2013-го року Віталій поїхав нести службу до столиці.

24-річний старший лейтенант Віталій Гончаров загинув у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року в Києві, на вулиці Інститутській, під час охорони громадського порядку. Причиною смерті стало вогнепальне поранення в шию. За словами товаришів по службі, з даху одного з будинків вистрілив невідомий. Куля снайпера потрапила в шию. Лікарі боролися за життя хлопця, але він помер в кареті швидкої допомоги.