PM544image002
nagradigosukrorden_007b_ukr

старший лейтенант

Кіналь Ігор Богданович

Кіналь Ігор Богданович народився 1982 року на Тернопільщині. Навчався в тернопільській школі № 3. Школу закінчив зі срібною медаллю.

В органах внутрішніх справ з 2000 року. Закінчив Академію внутрішніх військ МВС України, відмінник бойової і політичної підготовки.

У 2004-му за розподілом потрапив у навчальний центр внутрішніх військ у Золочеві. Був командиром взводу, готував офіцерів для підрозділів спеціального призначення. До Косово вирушив у 2006 році. Від 14 грудня 2007 — на посаді заступника командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в міжнародній операції ООН з підтримки миру і безпеки в Косово.

Вранці 17 березня 2008 року, під час проведення спеціальної операції по звільненню захопленої території та приміщення суду в північній частині м. Мітровіца, відбулося зіткнення та збройне протистояння між противниками факту проголошення незалежності Косово та поліцейськими силами ООН; протестуючі обстріляли будинок поліцейської станції та закидали територію гранатами. Було поранено 21 працівника Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово; Ігор Киналь помер від численних осколкових поранень після проведеної хірургічної операції.

11 квітня 2008 року за мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання спеціального завдання у міжнародній миротворчій операції в Косово був нагороджений орденом «За мужність» III ст. (посмертно).