сканер063
nagradigosukrorden_007b_ukr1-80x80

лейтенант                                                                                                                                                                                                                                                                                           Кравчук Володимир Сергійович

Кравчук Володимир Сергійович народився 23 серпня 1992 у місті Києві. Після отримання середньої освіти вступив до Національної академії Національної гвардії України, яку закінчив у 2013 році. Під час антитерористичної операції  займав посаду командир 2-го взводу спеціального призначення 1-го батальйону військової частини Північного оперативно – територіального об’єднання Національної гвардії України.

Загинув 19 червня 2014 у Донецькій області під час звільнення Ямполя — куля снайпера влучила у правоохоронця, коли він знаходився на броньованій бойовій машині. За словами його бойових товаришів, він отримав вогнепальне поранення в голову та грудну клітину, несумісні з життям. Володимира не врятувала навіть кевларова каска і бронежилет англійського виробництва.

15 липня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі ,  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Володимир Кравчук в Книзі памяті полеглих за Україну