Screenshot_2
Hmel-3

майор                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ковбаса Олег Вікторович

Олег Вікторович Ковбаса народився 25 березня 1976 р. в місті Рубіжне Луганської області в сім’ї робітників. Закінчив Борівську ЗОШ №1. У червні 1994 р. був призваний на строкову службу до лав  Національної Гвардії України в м. Львів. А вже наступного року вступив до Військового інституту НГУ м. Харків.

Закінчивши ВУЗ, був направлений для подальшого проходження служби у військову частину м. Чугуєва командиром взводу. Згодом його призначено командиром розвідувального взводу механізованого батальйону і вже у 2011 році він став заступником начальника штабу бригади.

Загинув 5 квітня 2015 р. під час обстрілу бойовиками з боку піщаного кар'єру з протитанкового керованого комплексу взводний опорний пункт на мосту в околиці міста Щастя під Луганськом. В результаті влучення ракети в мінний шлагбаум стався вибух. Міни ТМ-62 здетонували у той час, коли по мосту рухався автомобіль з українськими військовослужбовцями.

Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Олег Ковбаса в Книзі памяті полеглих за Україну