Дорогі абітурієнти! Ви маєте прийняти важливе і відповідальне рішення – вибрати вищий навчальний заклад, який відкриє для вас нові перспективи і допоможе реалізувати ваші мрії та життєві плани.

Обираючи професію, багато вчорашніх школярів замислюються про те, чи буде отримана спеціальність актуальною в майбутньому. Багато з них вибирають собі професію, ґрунтуючись на результи аналізу ринку праці, які проводять вчителі, провідні центри зайнятості. Однак поряд з професіями-одноденками, які стають модними на кілька років, а потім безслідно зникають з ринку праці, існують спеціальності, які будуть існувати до тих пір, поки існує людство. Сучасний світ наполегливо диктує нам нові стандарти існування. Ключовим серед них виступає безпека – безпека людини, суспільства. Підвищення рівня безпеки безумовно залежить від якості підготовки професіоналів, які стоять на сторожі закону і правопорядку. Життєвий вибір, зроблений на користь служби у правоохоронних органах є виправданим, як з погляду професійних перспектив, так і з точки зору громадської думки.

Професія військового ­- різновид державної служби. У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. “Військова виправка ”, “офіцерська честь”, “солдатська доблесть ” – це далеко не повний список того, що приваблює молодих людей при виборі даної професії.

Військова кар’єра починається з хорошої освіти, тому молоді люди, що вирішили пов’язати своє життя з цією професією, ще навчаючись у школі, повинні задуматися про вибір навчального закладу.

Національна академія Національної гвардії України є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом з підготовки військових фахівців та спеціалістів гуманітарного, психологічного, правового, економічного та інженерно-технічного профілів для Національної гвардії України, а також інших міністерств і відомств, що входять в систему забезпечення безпеки країни.

Абітурієнт, який зробив свій вибір на користь професії, пов’язаної з забезпеченням безпеки Вітчизни, перед подачею документів до вступу в Академію повинен критично оцінити:

•  свої морально-етичні якості;

• рівень своєї підготовки і схильність до творчого вивчення природничих і технічних наук, здатність логічно мислити, освоїти складні розділи сучасної науки, постійно вдосконалюватися;

• здатність слідувати військовим традиціям, зберігати честь і гідність офіцера, дбайливо ставитися до історичної спадщини і традицій служб, які забезпечують державну безпеку;

• готовність неухильно виконувати вимоги статутів Збройних Сил і законів України;

• готовність служити інтересам Батьківщини на тій ділянці і в тому куточку країни, куди він буде розподілений після закінчення Академії та надалі за службовою необхідністю;

• готовність виконувати вимоги дотримання військової і державної таємниці.