Відповідно до статті 4 та 10 Закону України "Про публічні закупівлі" річний план, додатки до річного плану, зміни до них та інщі передумови здійснення процедур закупівель безоплатно оприлюднються на веб-порталі Уповноваженого орнгану з питань закупівель Prozorro.gov.ua

Тендерним комітетом Національної академії Національної гвардії України було оприлюднено  закупівлю за процедурою відкритих торгів за номером UA-2018-08-16-002918-b «Завершення будівництва об'єкту незавершеного будівництва учбово-виробничих майстерень під службове житло з приміщеннями учбового призначення з виділенням черг будівництва за адресою: м. Харків, майдан Повстання 3 (коригування)».

В ході моніторингу системи Prozorro тендерним комітетом було виявлено технічну помилку, а саме: оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю із зазначенням суми оплати за договором за 2018 рік, в якому вказана фактична сума оплати за договором за 2018 рік, а також помилково було вказано у пункті 15 строк дії договору до 31.12.2018р.

Наголошуємо, що при цьому за умовами договору № 652 від 17.09.2018 року термін виконання робіт – до 31 вересня 2019 року.

З огляду на  викладене, та враховуючи, те що даний Договір на закупівлю на цей час діє, та Сторонами не було домовлено інше, слід врахувати цю технічну помилку, а саме, що помилково  оприлюднений звіт про виконання договору про закупівлю із зазначенням суми оплати за договором за 2018 рік.

Протокол технічної помилки