Коханий_Артем_Миколайович
Відзнака_Президента_України_«За_участь_в_антитерористичній_операції»

майор                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Коханий Артем Миколайович

 

Заступник коменданта із матеріально-технічного забезпечення Мукачівської оперативної бойової комендатури Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Допомагав волонтерам доставляти в зону проведення бойових дій гуманітарні вантажі. На той час перебував у зоні бойових дій вдруге. В ніч на 14 листопада 2014 року в місті Курахове Артем Коханий став свідком протиправних дій бандитів, які відібрали автомобіль у водія місцевого таксі. Прикордонник став на заваді їх злочинним діям, за що й поплатився життям, був вбитий трьома пострілами впритул. Як повідомили у Мар'їнському РВ ГУМВС України в Донецькій області, в ніч з 13 на 14 листопада 2014 року Артем Коханий перебував на проспекті Маяковського у місті Курахове. Приблизно о 00:45 до нього під'їхала машина марки «ВАЗ-21099». Невідомі особи прямо з салону автомобіля тричі вистрелили у прикордонника, після чого зникли з місця злочину. Бандитів затримали по гарячих слідах.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в зміцненні законності та правопорядку, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм у складних умовах загрози життю та здоров’ю майор Коханий Артем Миколайович нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

Артем Коханий в Книзі памяті полеглих за Україну