Державні іспити – як це було (відео)

12.06.2020 06:00

В Національній академії Національної гвардії України пройшла державна підсумкова атестація випускників оперативно-тактичного, командно-штабного, гуманітарного та київського факультетів.

До здачі державного іспиту входили комплексний екзамен та екзамен з фізичної підготовки та методики фізичного виховання. В умовах карантину курсанти-випускники складали іспит в навчальному центрі Академії під відкритим небом.

«Підготовка до іспиту була досить насиченою. Трохи хвилювався, але розумів, що ми підготовлені добре. Дуже радий, що іспит пройшов успішно і ми з кожним днем все ближче до офіцерських погонів» - поділився враженнями курсант Ігор Слободян.

Іспит з фізичної підготовки та методики фізичного виховання  включав в себе підтягування, біг на 100 метрів, крос на один кілометр, перевірку знань з методики фізичної підготовки та рукопашного бою. Дівчата виконували комплексно-силову вправу. Що до комплексного екзамену, він для кожного факультету свій, відповідно до обраного фаху.

Всі курсанти склали іспит, та готові до подальшої служби в лавах Національної гвардії України.

Детальніше про складання іспиту дивіться у нашому відео.

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ