Вітаємо військовослужбовців Академії з перемогою у онлайн-змаганнях «Гвардійський комплекс» (ВІДЕО)

01.07.2020 14:14

З 18 травня до 21 червня військовослужбовці Академії Нацгвардії брали участь у онлайн-змаганнях «Гвардійський комплекс».

Умовою було виконання визначених фізичних вправ протягом п’яти хвилин на максимальну кількість разів. Комплекс складався з п’яти вправ: присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки в правий та лівий бік.

Так, за результатами змагань, 1 місце в четвертій віковій групі посів курсант командно-штабного факультету Ігор Дідусь.

3 місце в восьмій віковій категорії зайняв старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Юрій Бєлошенко.

Вітаємо наших переможців!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ