Як гвардійці Академії тренуються на заняттях з лижної підготовки

27.01.2022 14:57

У навчальному центрі Академії з курсантами-випускниками командно-штабного факультету пройшло практичне заняття з лижної підготовки.

Заняття провів старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії капітан Артем Корольов.

Курсанти пересувалися на лижах різними способами, долали підйоми та спуски, вчилися правильно маневрувати. Загалом курсанти подолали дистанцію в три кілометри. Особливу увагу викладач звертав на дотримання техніки безпеки.

«В Національній академії Національної гвардії України лижна підготовка, як різновид фізичної підготовки, є важливим елементом в навчанні та службово-бойовій діяльності військовослужбовців. Всі гвардійці проявили витримку та показали свою фізичну загартованість», - зазначив капітан Артем Корольов.

Курсант командно-штабного факультету сержант Валентин Петрович подолав дистанцію першим.

«Заняття з лижної підготовки – це неабияке отримання позитивних емоцій та підтримання гарної фізичної форми. Кожен зміг перевірити свої здібності у володінні лижами та навчитись нових прийомів», - запевняє курсант.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ