Про академію
Більше 90 років Академія готує військових спеціалістів різних кваліфікацій. Курсанти навчаються за державним замовленням. Тісна взаємодія державного замовника та навчального закладу надає змогу підготувати компетентних випускників адаптованих до виконання завдань.
Після отримання дипломів випускники мають обов’язкове працевлаштування у Національної гвардії України та в інших силових структурах України. З 2013 року можливість навчатися в Академії не лише за цивільними, а й за військовими спеціальностями отримали й дівчата.
Організація навчання, заснована на багаторічному досвіді викладачів та базується як на класичних і перевірених методах, так і на сучасних методиках навчання з використанням новітньої тренажерної та обчислювальної техніки.
Вимагає від Академії підготовки сучасних та кваліфікованих офіцерів. Бойовий досвід, кращий досвід країн НАТО та країн міжнародної асоціації FIEP (фієп) активно впроваджується в навчальний процес і вимагає від викладачів та навчаємих ефективної взаємодії.
Все це задля досягнення головної мети – мирного та безпечного майбутнього кожного громадянина своєї країни.
Поряд із курсантами на факультеті логістики та гуманітарному факультеті навчаються студенти. Після випуску вони мають змогу реалізувати себе в усіх сферах суспільного життя.
Одночасно зі здобуттям обраної спеціальності студенти мають змогу навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу на військовій кафедрі. Після дворічного навчання вони отримують офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».
Відповіді
Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання
1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.
Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів
Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).
Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні
"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/