Курсанту
Студенту
Офіцеру
Офіцери запасу
Правила прийому
Більше абітурієнту
усе що треба

Абітурієнту

video

Дорогі абітурієнти!

Ви маєте прийняти важливе і відповідальне рішення – вибрати вищий навчальний заклад, який відкриє для вас нові перспективи і допоможе реалізувати ваші мрії та життєві плани.

Обираючи професію, багато вчорашніх школярів замислюються про те, чи буде отримана спеціальність актуальною в майбутньому. Багато з них вибирають собі професію, ґрунтуючись на результати аналізу ринку праці, які проводять вчителі, провідні центри зайнятості. Однак поряд з професіями-одноденками, які стають модними на кілька років, а потім безслідно зникають з ринку праці, існують спеціальності, які будуть існувати до тих пір, поки існує людство. Сучасний світ наполегливо диктує нам нові стандарти існування. Ключовим серед них виступає безпека – безпека людини, суспільства. Підвищення рівня безпеки безумовно залежить від якості підготовки професіоналів, які стоять на сторожі закону і правопорядку. Життєвий вибір, зроблений на користь служби у правоохоронних органах є виправданим, як з погляду професійних перспектив, так і з точки зору громадської думки.

Професія військового ­- різновид державної служби. У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. “Військова виправка ”, “офіцерська честь”, “солдатська доблесть ” – це далеко не повний список того, що приваблює молодих людей при виборі даної професії.

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

влітку 2021 року в кімнаті відвідувачів буде проводитися реєстрація кандидатів на вступ до Національної академії Національної гвардії України.

При собі мати:

  • паспорт
  • приписне свідоцтво
  • документи, які надають право на пільги
  • атестат про повну загальну середню освіту з додатком
  • сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання
важливо знати

Правила прийому до НАНГУ

З питань скарг та виявлення фактів порушення процедури проведення вступної кампанії, а також з метою запобігання та оперативного реагування на можливі порушення Ви маєте можливість звертатися до Управління внутрішньої безпеки в Харківській області ДВБ МВС України за телефонами: 705-94-22 або 067-568-55-05, 067-122-14-14, 096-879-08-79.

З питань вступу до Національної академії звертатися до приймальної комісії:

057-732-87-58 – міжміський
739-26-79 – міський

Проведення творчого конкурсу

Загальна оцінка за 200-бальною шкалою визначається як середньоарифметична за виконання трьох вправ. Фізична підготовленість кандидатів до навчання в Академії визначається виконанням нормативних вимог за трьома фізичними вправами, які характеризують фізичні якості: витривалість (біг на 1000 м), швидкість (біг на 100 м) та силу (підтягування на перекладині або комплексної силової вправи).

Вправа з бігу на 1000 м виконується останньою. Кандидати на навчання із числа цивільної молоді виконують фізичні вправи у спортивній формі одягу, військовослужбовці – у військовій (№ 3 польова).

1 день

Перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться протягом одного дня.

1 спроба

Надається одна спроба. Повторне виконання вправ не дозволяється.

Біг на 1000 м
проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та вибігати із сектора бігу. У разі порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».
Підтягування на перекладині
виконується з вису на прямих руках, хватом зверху (положення вису фіксувати 1-2 секунди). Під час підтягування підборіддя повинно бути вище перекладини. Силова вправа виконується за рахунок сили. Забороняється виконання ривкових та махових рухів. У разі порушення вимог до вправи її виконання не зараховується.
Біг на 100 м
проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та перебігати з однієї доріжки на іншу. У випадку порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».
Комплексна силова вправа
виконується протягом 1 хв: перші 30 с. – максимальна кількість нахилів уперед до торкання ліктем колін ніг з положення лежачи на спині, руки за голову, ноги закріплені (допускається незначне згинання ніг, під час повернення в початкове положення обов’язкове торкання підлоги лопатками); наступні 30 с. – максимальна кількість згинань й розгинань рук в упорі лежачи (тіло пряме, руки згинати до торкання грудьми підлоги).
Додатки до правил прийому

Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100‑200.

Професійний психологічний відбір та проведення конкурсу фізичних здібностей.

Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Національна академія Національної гвардії України є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом з підготовки військових фахівців та спеціалістів гуманітарного, психологічного, правового, економічного та інженерно-технічного профілів для Національної гвардії України, а також інших міністерств і відомств, що входять в систему забезпечення безпеки країни.

Абітурієнт, який зробив свій вибір на користь професії, пов’язаної з забезпеченням безпеки Вітчизни, перед подачею документів до вступу в Академію повинен критично оцінити:

01

Cвої морально-етичні якості

02

Готовність неухильно виконувати вимоги статутів Збройних Сил і законів України

03

Готовність виконувати вимоги дотримання військової і державної таємниці

04

Готовність служити інтересам Батьківщини на тій ділянці і в тому куточку країни, куди він буде розподілений після закінчення Академії та надалі за службовою необхідністю

05

Рівень своєї підготовки і схильність до творчого вивчення природничих і технічних наук, здатність логічно мислити, освоїти складні розділи сучасної науки, постійно вдосконалюватися

06

Здатність слідувати військовим традиціям, зберігати честь і гідність офіцера, дбайливо ставитися до історичної спадщини і традицій служб, які забезпечують державну безпеку.

Довідка про зміни та доповнення до Закону України про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, введеного в дію Постановою ВР № 2012-XII від 20.12.91

У Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам.

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58