Курсанту
Студенту
Офіцеру
Офіцери запасу
Правила прийому
Більше абітурієнту
усе що треба

Абітурієнту

video

Дорогі абітурієнти!

Ви маєте прийняти важливе і відповідальне рішення – вибрати вищий навчальний заклад, який відкриє для вас нові перспективи і допоможе реалізувати ваші мрії та життєві плани.

Обираючи професію, багато вчорашніх школярів замислюються про те, чи буде отримана спеціальність актуальною в майбутньому. Багато з них вибирають собі професію, ґрунтуючись на результати аналізу ринку праці, які проводять вчителі, провідні центри зайнятості. Однак поряд з професіями-одноденками, які стають модними на кілька років, а потім безслідно зникають з ринку праці, існують спеціальності, які будуть існувати до тих пір, поки існує людство. Сучасний світ наполегливо диктує нам нові стандарти існування. Ключовим серед них виступає безпека – безпека людини, суспільства. Підвищення рівня безпеки безумовно залежить від якості підготовки професіоналів, які стоять на сторожі закону і правопорядку. Життєвий вибір, зроблений на користь служби у правоохоронних органах є виправданим, як з погляду професійних перспектив, так і з точки зору громадської думки.

Професія військового ­- різновид державної служби. У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. “Військова виправка ”, “офіцерська честь”, “солдатська доблесть ” – це далеко не повний список того, що приваблює молодих людей при виборі даної професії.

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

в кімнаті відвідувачів буде проводитися реєстрація кандидатів на вступ до Національної академії Національної гвардії України.

При собі мати:

  • паспорт
  • приписне свідоцтво
  • документи, які надають право на пільги
  • атестат про повну загальну середню освіту з додатком
  • сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання
важливо знати

Правила прийому до НАНГУ

З питань скарг та виявлення фактів порушення процедури проведення вступної кампанії, а також з метою запобігання та оперативного реагування на можливі порушення Ви маєте можливість звертатися до Управління внутрішньої безпеки в Харківській області ДВБ МВС України за телефонами: 705-94-22 або 067-568-55-05, 067-122-14-14, 096-879-08-79.

З питань вступу до Національної академії звертатися до приймальної комісії:

050-694-89-97
739-26-79 - міський
057-732-87-58 – міжміський

Проведення творчого конкурсу

Загальна оцінка за 200-бальною шкалою визначається як середньоарифметична за виконання трьох вправ. Фізична підготовленість кандидатів до навчання в Академії визначається виконанням нормативних вимог за трьома фізичними вправами, які характеризують фізичні якості: витривалість (біг на 3000 м), швидкість (біг на 100 м) та силу (підтягування на перекладині або комплексної силової вправи).

Вправа з бігу на 3000 м виконується останньою. Кандидати на навчання із числа цивільної молоді виконують фізичні вправи у спортивній формі одягу, військовослужбовці – у військовій (№ 3 польова).

1 день

Перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться протягом одного дня.

1 спроба

Надається одна спроба. Повторне виконання вправ не дозволяється.

Біг на 3000 м
проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та вибігати із сектора бігу. У разі порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».
Підтягування на перекладині
виконується з вису на прямих руках, хватом зверху (положення вису фіксувати 1-2 секунди). Під час підтягування підборіддя повинно бути вище перекладини. Силова вправа виконується за рахунок сили. Забороняється виконання ривкових та махових рухів. У разі порушення вимог до вправи її виконання не зараховується.
Біг на 100 м
проводиться на біговій доріжці стадіону або на рівному майданчику з будь-яким покриттям з положення високого старту, не заступаючи за лінію. За командою «РУШ» починається біг дистанцією. Забороняється стартувати без команди та перебігати з однієї доріжки на іншу. У випадку порушення вимог виконання вправи та несвоєчасне прибуття на старт вправа вважається невиконаною, а оцінка виставляється «незадовільно».
Комплексна силова вправа
виконується протягом 1 хв: перші 30 с. – максимальна кількість нахилів уперед до торкання ліктем колін ніг з положення лежачи на спині, руки за голову, ноги закріплені (допускається незначне згинання ніг, під час повернення в початкове положення обов’язкове торкання підлоги лопатками); наступні 30 с. – максимальна кількість згинань й розгинань рук в упорі лежачи (тіло пряме, руки згинати до торкання грудьми підлоги).
Національна академія Національної гвардії України є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом з підготовки військових фахівців та спеціалістів гуманітарного, психологічного, правового, економічного та інженерно-технічного профілів для Національної гвардії України, а також інших міністерств і відомств, що входять в систему забезпечення безпеки країни.

Абітурієнт, який зробив свій вибір на користь професії, пов’язаної з забезпеченням безпеки Вітчизни, перед подачею документів до вступу в Академію повинен критично оцінити:

01

Cвої морально-етичні якості

02

Готовність неухильно виконувати вимоги статутів Збройних Сил і законів України

03

Готовність виконувати вимоги дотримання військової і державної таємниці

04

Готовність служити інтересам Батьківщини на тій ділянці і в тому куточку країни, куди він буде розподілений після закінчення Академії та надалі за службовою необхідністю

05

Рівень своєї підготовки і схильність до творчого вивчення природничих і технічних наук, здатність логічно мислити, освоїти складні розділи сучасної науки, постійно вдосконалюватися

06

Здатність слідувати військовим традиціям, зберігати честь і гідність офіцера, дбайливо ставитися до історичної спадщини і традицій служб, які забезпечують державну безпеку.

Довідка про зміни та доповнення до Закону України про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, введеного в дію Постановою ВР № 2012-XII від 20.12.91

У Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам.

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58