Інформація
Діяльність
Інтеграція
Публічна інформація
Галерея
Більше про академію
більше про нас

Публічні закупівлі

Відповідно до статті 4 та 10 Закону України "Про публічні закупівлі" річний план, додатки до річного плану, зміни до них та інщі передумови здійснення процедур закупівель безоплатно оприлюднються на веб-порталі Уповноваженого орнгану з питань закупівель Prozorro.gov.ua

Тендерним комітетом Національної академії Національної гвардії України було оприлюднено  закупівлю за процедурою відкритих торгів за номером UA-2018-08-16-002918-b «Завершення будівництва об'єкту незавершеного будівництва учбово-виробничих майстерень під службове житло з приміщеннями учбового призначення з виділенням черг будівництва за адресою: м. Харків, майдан Повстання 3 (коригування)».

В ході моніторингу системи Prozorro тендерним комітетом було виявлено технічну помилку, а саме: оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю із зазначенням суми оплати за договором за 2018 рік, в якому вказана фактична сума оплати за договором за 2018 рік, а також помилково було вказано у пункті 15 строк дії договору до 31.12.2018р.

Наголошуємо, що при цьому за умовами договору № 652 від 17.09.2018 року термін виконання робіт – до 31 вересня 2019 року.

З огляду на  викладене, та враховуючи, те що даний Договір на закупівлю на цей час діє, та Сторонами не було домовлено інше, слід врахувати цю технічну помилку, а саме, що помилково  оприлюднений звіт про виконання договору про закупівлю із зазначенням суми оплати за договором за 2018 рік.

 

будь у курсі подій

Новини

Усі новини
у Вас є питання?

Відповіді

Які ЗНО потрібно здавати для вступу?

Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання

З чого розпочати вступ до академії?

1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.

Коли будуть результати вступних випробувань?

Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів

Хто має право на навчання в Академії?

Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).

Як проходить працевлаштування після закінчення навчання?

Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні

Скільки років потрібно навчатись?

"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/

Якщо у Вас залишились питання напишіть нам
або телефонуйте за номером:
+38 (057) 732-87-58