Футбольна команда «Факультет № 2» виборола перемогу в матчі

02.10.2017 16:14

Такий вид змагань на базі Національної академії Національної гвардії України проводився вперше. В команді «ФАКУЛЬТЕТ №2» в основний склад команди були залучені не тільки курсанти, а й офіцери.

Поєдинок футбольних команд пройшов у цікавій спортивній боротьбі, де футболісти показали всю свою майстерність.

Матч закінчився з рахунком 7:0 на користь футбольної команди «ФАКУЛЬТЕТ №2». Головним призом матчу був шкіряний м’яч.

«Ми вражені грою ФК«ФАКУЛЬТЕТ №2», вони грали злагоджено та всі наступи доводили до логічного завершення. Господарі поля дуже добре грали в захисті та швидко переходили у контр наступ. Приємно було грати с такою командою. Сподіваюсь, що у нас з  ФК«ФАКУЛЬТЕТ №2» відбудеться матч -відповідь», - зазначив капітан команди ФК «ВІЛЬЧА».

«Гра пройшла у товариській атмосфері, гравці змагалися чесно, по-справжньому спортивно. Незважаючи на такий великий рахунок, ФК «ВІЛЬЧА» показувала дуже гарну та злагоджену гру», - розповідає капітан команди  ФК«ФАКУЛЬТЕТ №2», старший сержант Олександр Бабій.

Традиційно, після завершення матчу, хлопці подякували один одному за гру.

Вітаємо переможців!