Офіцери командно-штабного факультету відпрацювали вправи початкових стрільб зі штатної зброї

05.10.2017 13:17

В Національній академії Національної гвардії України, на базі навчально-методичного комплексу,були проведені стрільби  серед офіцерів командно-штабного  факультету.

Відповідно до розкладу занять з професійної підготовки, офіцери виконували вправу початкових стрільб зі штатної зброї, а саме 9-мм пістолета Макарова ПМ. Перед виконанням стрільби,  з офіцери були проведені міри безпеки.

Завдяки високій професійності офіцерів, їх командирській майстерності, терпимості й вимогливості, дані заняття пройшли цікаво і продуктивно. Старший лейтенант командно-штабного факультету Максим Крикун відзначився відмінним результатом влучності з пістолета Макарова ПМ - було вибито 30 очок з 30 можливих.

«На мою думку, кожен досвідчений в військовій справі офіцер, повинен удосконалювати свої стрілецькі навички, адже ця справа є невід’ємною частиною військової служби. І якщо враховувати всі зауваження щодо влучності стрільб та намагатись виконувати усі вказівки, про які говорили нам наші викладачі, то стовідсотково буде кращий результат, ніж минулого разу. Головне не втрачати інтерес, та проявляти старанність», - зазначив старший лейтенант Максим Крикун.

капітан Роман Пристінський,

фото Яна Щербина