На кафедрі військової підготовки проходять заняття для майбутніх офіцерів запасу
![](/uploads/2017/10/IMG_0847.jpg)
Підготовку студентів за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів-професіоналів своєї справи.
В Національній Академії Національної гвардії 567 студентів військової кафедри з усіх куточків України навчаються на шістьох військово-облікових спеціальностях. Навчання проходять протягом двох років, за цей період студенти здобувають теоретичні та практичні навички з військової підготовки.
З майбутніми офіцерами запасу проводяться заняття з навчальних дисциплін військового спрямування: стройова підготовка, вогнева підготовка, загальновійськові статути Збройних Сил України, тактико-спеціальна підготовка, захист зброї масового ураження, військово-інженерна підготовка, загальновійськова тактика, будова та експлуатація автобронетехніки, управління підрозділами із засобами військового зв’язку.
«Навчання на військовій кафедрі дає студентам не тільки додаткові знання та навички, необхідні майбутньому офіцеру, але й дозволяє покращити свою професійну підготовку цивільного, як фахівця. По завершенню навчання, кожен з майбутніх офіцерів складає присягу на вірність українському народові. Та перш ніж складати присягу, на студентів чекає навчальний збір у польових умовах. Під час таких навчань, можна відчути на собі усі реалії життя військовослужбовця та спробувати прожити у нестандартних умовах», - зазначив завідувач кафедри підготовки офіцерів запасу Ігор Радченко.
Приємно спостерігати, що на військовій кафедрі поряд із чоловіками навчаються й дівчата.
Завершальним етапом підготовки майбутніх офіцерів запасу є польовий вихід. Тоді всі навички, які студенти отримали в стінах Академії, зможуть продемонструвати безпосередньо в реальних умовах.
Прес-служба НА НГУ
![](/uploads/2017/10/IMG_0907.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0848.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0850.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0859.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0860.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0880.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0881.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0888.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0906.jpg)