Начальник кафедри провів відкрите заняття

17.10.2017 15:40

Начальник кафедри службово-бойового застосування військових частин академії кандидат військових наук доцент полковник Ігор Ролін провів відкрите заняття – лекцію з дисципліни Управління військами та служба штабів.

Лекція була присвячена методиці роботи командира та штабу органу військового управління з організації планування бойових та спеціальних дій. Примітністю даного заходу було те, що зацікавленість проявили не тільки слухачі і викладачі, але й офіцери Науково-дослідного центру академії, які також з інтересом прослухали лекцію. І це зрозуміло: вміння управляти військами (підрозділами) з використанням стандартизованих процедур є надзвичайно важливим критерієм навченості офіцера оперативно-тактичного рівня. Заслуговує на увагу досвід зазначеної кафедри, де вже стало традицією на початку заняття проводити тренінг з вивчення військових термінів, які відповідають тематиці.

Вільне володіння матеріалом, педагогічна майстерність і досвід начальника кафедри зробили заняття повчальним і цікавим.

підполковник Максим Адамчук