Управління командно-штабного факультету Академії провели зустріч з дружинами військовослужбовців

18.10.2017 15:00

В Національній Академії Національної гвардії України відбулась зустріч з дружинами гвардійців командно-штабного факультету. Зустріч проводило керівництво факультету заступник начальника факультету Володимир Антонець та заступник начальника факультету по роботі з особовим складом Сергій Волошко.

«Командування факультету та командування підрозділів висловлює вам вдячність за підтримку своїх чоловіків. Запевняємо вас  що ми  завжди готові надати вам необхідну допомогу, звертайтесь за будь-яких питань. Головне, щоб у ваших військових сім’ях була злагода», – звернувся до присутніх полковник Сергій Волошко. Даний захід проводився в сесійній залі, де всі присутні задали питання керівництву факультету, на які наші командири дали розгорнуті відповіді. Крім того, під час зустрічі присутні обговорили подальше проходження гвардійцями служби у військах. Жінки гвардійців подякували командуванню факультету, адже навчання в Академії - це одне з найголовніших питань на даний час. Вони запевнили, що їх чоловіки  по закінченню навчального закладу стануть зразковими командирами.

Автор курсант Анастасія Кузьміна