Майстер-клас від парадного розрахунку Академії
![](/uploads/2017/10/DSC_0030.jpg)
Курсанти Національної академії взяли участь у конкурсі прапороносців.
Конкурс пройшов на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №124. Участь в змаганнях прапороносців взяли понад двадцяти представників з різних шкіл міста. Вони демонстрували свої навички в виконанні стройових прийомів, а саме у винесенні бойового прапору.
Досвідчене журі, до складу якого ввійшли військовослужбовці Збройних Сил України, ветерани війни, вчителі та представник Національної академії, капітан Павло Лівер, мали завдання визначити кращих і нагородити визначними місцями.
Розпочався конкурс з «майстер класу» від курсантів Національної академії Національної гвардії України. Військовослужбовці мали честь показати молодому поколінню приклад, виставивши свою прапороносну групу в святковій залі. Вони урочисто обійшли певну територію залу, пронісши перед присутніми бойовий прапор України та проспівавши гімн. Далі курсанти парадного розрахунку для всіх присутніх продемонстрували елементи стройового вишколу з карабінами та шаблями.
А вже згодом розпочались конкурсні номери. Усі без винятку вихованці продемонстрували стройовий вишкіл, знання правил поводження з державним прапором, підтримання його авторитету як символу країни.
В якості подарунку, конкурсанти отримали святкові виступи школярів з яскравими танцями, запальними піснями та ліричними віршами.
«Даний захід є важливим для розвитку традицій, формування у школярів високої патріотичної свідомості, гордості й поваги до державних символів України. Дуже цікаво спостерігати за школярами, адже всі вони дуже старалися, і кожна команда намагалася виступити якнайкраще. Також приємно було бачити захват всіх команд від виступів нашого парадного розрахунку», - розповідає капітан Павло Лівер.
Наприкінці заходу, члени журі оголосили переможця конкурсу. Організатори свята подякували всім присутнім та учасникам заходу за зібраність та активність.
Анастасія Кузьміна,
фото Яни Щербини
![](/uploads/2017/10/DSC_0933.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0033.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0033-1.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0034.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0035.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0331.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0351.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0382.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0396.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0403.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0575.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0846.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0886.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0903.jpg)
![](/uploads/2017/10/DSC_0916.jpg)