Особовий склад командно-штабного факультету взяв участь у змаганнях з міні-футболу

19.10.2017 06:56

На базі стадіону «Металіст» пройшли змагання з міні-футболу серед курсантів та офіцерів командно-штабного факультету.

В змаганнях взяли участь військовослужбовці п’яти навчальних груп, від яких були створені п’ять команд, шоста команда складалася зі складу офіцерів курсу та факультету.

Поєдинок футбольних команд пройшов у цікавій спортивній боротьбі, де футболісти показали всю свою майстерність та отримали багато вражень та емоцій.

«Гра пройшла у товариській атмосфері, гравці змагалися чесно, по-справжньому спортивно. Від змагань я отримав багато емоцій, особливо під час гри з офіцерською командою. Це досить сильна команда, грати проти них було важко, але цікаво та захоплююче. Сподіваюся, що подібні змагання будуть проводитися частіше» - розповідає курсант Денис Півко.

Традиційно, після завершення матчу, гравці подякували один одному за гру.

Такі змагання гартують тіло та згуртовують колектив. Завдяки цим заходам військовослужбовці мають змогу відпочити і знову приступити до своїх первісних задач.

старший лейтенант Ігор Височин,

фото курсанта Ігора Шепелєва