Моделювання ситуацій на контрольно-пропускному пункті курсанти відпрацьовували на англійській мові
![](/uploads/2017/10/IMG_0336.jpg)
Поширення міжнародних зв’язків між Україною та іншими країнами світу, а також участь Національної гвардії України у миротворчих місіях визначають потребу вивчати англійську мову.
«Процес оволодіння мовою повинен бути не тільки в межах аудиторії. Мова повинна практикуватися у ситуаціях, наближених до реальних умов, наприклад, на тактичному полі чи військовому стрільбищі», - зазначив заступник начальника гуманітарного факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.
Виконуючи одне із завдань командувача Національної гвардії України, поставлених перед колективом Національної академії, кафедра філології, перекладу та мовної комунікації гуманітарного факультету стала першопрохідником у втіленні в життя проведення занять з тактичної підготовки на англійській мові.
Старший викладач кафедри Вікторія Старух провела заняття із навчальною групою гуманітарного факультету у навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України.
«And the first steps in this direction should be done with cadets who become officers in the future. Benjamin Franklin once said: «Tell me and I forget, teach me and I may remember, involve me and I learn»». («Перші кроки у цьому напрямку необхідно робити з курсантами, які у майбутньому стають офіцерами. Колись Бенджамін Франклін сказав: «Скажи мені і я забуду, навчи мене і, можливо, я запам’ятаю, залучай мене до участі – і я навчусь»,) – зазначила старший викладач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Вікторія Старух.
Метою заняття було вивчення структури і призначення контрольно-пропускних пунктів. Курсанти мали змогу практично відпрацювати інспектування транспортних засобів і пішоходів, які перетинають КПП, використовуючи відповідні команди і накази англійською мовою. Беззаперечним є той факт, що інтерактивний і практичний характер вправ, а також наявність наглядного матеріалу мотивує курсантів і сприяє кращому засвоєнню матеріалу.
Вікторія Старух,
фото Вікторії Пудровської та Вікторії Назарко
![](/uploads/2017/10/IMG_2430.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0350.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_0352.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_376.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1876.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1872.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1880.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1889.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1900.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1901.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1893.jpg)
![](/uploads/2017/10/IMG_1923.jpg)