Міжнародні фахівці розповіли офіцерам і курсантам Академії, як стати справжніми лідерами
![](/uploads/2017/11/MG_1241.jpg)
Протягом двох днів в Національній академії Національної гвардії України було проведено черговий курс Програми Професійного Розвитку Україна-НАТО. Мета курсу – детальніше розкрити поняття лідерства та як його досягти.
Спікери курсу прочитали лекції та провели декілька практичних занять, на яких курсанти та офіцери в ролі лідерів колективів вчились приймати рішення. Всі присутні були розділені на групи для того, щоб в таких мікроколективах учасники мали змогу відпрацьовувати поставлені завдання.
«Курсанти та офіцери – аудиторія, з якою хочеться працювати. Ви відповідальні та прагнете до нових знань. Нам, як організаторам цього заходу, приємно бачити таку віддачу. В нас більше ніж 50 партнерів по всій країні і ми завжди залюбки повертаємося саме до Академії Національної гвардії. Наступного року кількість курсів нашої Програми на базі Академії буде збільшено вдвічі. Ви активні і з вами хочеться працювати», - зазначив керівник Програми Професійного Розвитку Україна-НАТО Ове Уруп-Медсен.
«Я хочу подякувати організаторам курсу та лекторам, які провели даний захід в нашому навчальному закладі. Ми активно впроваджуємо міжнародний досвід в навчальний процес Академії і ті знання, які ви надали нам протягом двох днів, безперечно, є важливими і актуальними. Сподіваюсь, наша співпраця і надалі буде такою ж ефективною, а кількість заходів за участю міжнародних фахівців тільки зростатиме», - звернувся до представників НАТО начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.
По завершенню курсу всім учасникам були вручені сертифікати.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2017/11/MG_1447.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1241-2.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1245.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1246.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1258.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1403.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1409.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1411.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1415.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1435.jpg)
![](/uploads/2017/11/MG_1443.jpg)