Військовослужбовці Академії взяли участь у нагородженні переможців конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена»
![](/uploads/2017/11/IMG_0252.jpg)
В рамках обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» підполковник Віктор Кашпур був нагороджений дипломом.
Конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» започаткований у 1999 році. За 18 років лауреатами та дипломантами конкурсу стали понад 800 викладачів вищих навчальних закладів.
Під час урочистих заходів у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» старшому викладачу кафедри експлуатації та ремонту автомобілів та бойових машин підполковнику Віктору Кашпуру вручили диплом в номінації: «За шляхетний приклад служіння українському народові».
Представники Харківської обласної адміністрації привітали учасників та переможців конкурсу і висловили їм слова подяки за відданість своїй справі та працю, спрямовану на виховання молоді та збереження кращих освітянських традицій Харківщини.
«Отримати диплом такого престижного конкурсу «Вища школа – кращі імена» - це справжнє визнання. Я дійсно дуже радий, що мені вдалося досягти такого високого результату. Участь у конкурсі дала мені наснагу йти далі, досягати висот у більш широкому масштабі», - зазначив підполковник Віктор Кашпур.
Учасників свята привітали кращі творчі колективи вищих навчальних закладів Харківщини – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.
Щиро вітаємо нашого дипломанта та бажаємо подальших професійних успіхів і досягнень.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2017/11/IMG_03651.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0284.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0324.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0325.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0330.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0329.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0353.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0349.jpg)
![](/uploads/2017/11/IMG_0363.jpg)