Військовослужбовці Київського факультету взяли участь у добровільній здачі крові

21.12.2017 19:02

Курсанти Київського факультету Національної академії Національної гвардії України стали донорами крові для порятунку життя людей.

Участь у таких акціях майбутні правоохоронці беруть залюбки, адже таким чином вони допомагають зберегти не лише здоров’я громадян, а й життя.

Цього разу збір проводився у розташуванні підрозділу. До факультету приїздила виїзна медична бригада із Київського обласного центру крові із усім необхідним оснащенням.

«Такі заходи допомагають не тільки тим, хто отримує кров, а й тим, хто її здає. У донора запускається процес оновлення організму, стимулюється імунітет, знижується ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. Донори необхідні завжди. Ми дуже вдячні вам за допомогу та постійну співпрацю. Ви – герої, які рятують життя!» - підкреслила керівник виїзної бригади Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр крові» Тетяна Бондарук.

«Донорство – це надзвичайно шляхетна справа, адже кожна людина, яка здає свою кров, рятує життя. Під час проведення «Дня донора» відгукнулася більшість курсантів. Це свідчить про високі моральні принципи військовослужбовців. Вони завжди готові допомагати людям, які опинилися у важких життєвих ситуаціях», - розповів начальник медичної служби – начальник медичного пункту старший лейтенант Віктор Єрьоменко.

Після здачі крові усіх переповнювало почуття піднесення, адже здавши кров, кожен донор впевнений, що сьогодні він долучився до високої справи порятунку чиїхось життів. Тож, радимо усім приєднуватися до актуальних акцій сьогодення, які підіймають настрій та покращують здоров’я людям, які потребують допомоги.

молодший лейтенант Альона Крижановська,