Курсанти Київського факультету готуються до військової практики у військах

23.12.2017 14:32

Невдовзі майбутні офіцери будуть проходити військову практику в підрозділах Національної гвардії України. Наразі, курсанти  другого року навчання посилено готуються до практики та проходять різнопланові  інструктивні заняття щодо основних положеннь Законів «Про Національну гвардію України» та «Про Національну поліцію», організаційно-штабні структури підрозділів НГУ. Крім того, вони готуються до виконання посадових обов’язків  на посаді командира відділення (заступника командира взводу), ведення службової документації та порядку її відпрацювання. Курсанти опановують основи методики проведення занять, адже у військах майбутні офіцери будуть самостійно проводити заняття із підлеглим особовим складом.

Підсумком проведених занять стала перевірка знань керівних документів та навчальне заняття щодо алгоритму дій військових нарядів з охорони громадського порядку з використанням інтерактивного навчального відео-посібника «Превентивні поліцейські заходи».

«Це ваша перша військова практика у підрозділах Національної гвардії. Уважно слідкуйте за організацією службової діяльності у військах та набувайте практики роботи з особовим складом. Тож не гайте часу, а намагайтеся почерпнути зі стажування якомога більше, адже здобуті знання вам обов’язково знадобляться під час проходження служби офіцерами» - відмітив начальник кафедри військово-спеціальних дисциплін полковник Олександр Комісаров.

Управління факультету перевірили навчально-матеріальну базу військовослужбовців, забезпечення необхідним майном та приладдям, наявність необхідної документації, яку веде курсант під час проходження практики у підрозділах Національної гвардії України.

Автор: молодший лейтенант Альона Крижановська