Новорічна казка для дітей в Академії Національної гвардії України (відео)
![](/uploads/2017/12/IMG_0696.jpg)
В Національній академії відбувся новорічний ранок для дітей гвардійців та службовців Академії.
Вже доброю традицією стало щороку проводити новорічний ранок для дітей особового складу Національної академії Національної гвардії України. Свято пройшло в центрі культури, біля новорічної красуні-ялинки. Напередодні Нового року офіцери та курсанти різних підрозділів Академії організували незабутнє свято для дітлахів. На новорічний ранок прийшли батьки зі своїми дітками, святково одягненими в яскраві карнавальні костюми.
Святкова вистава за участі Діда Мороза і Снігуроньки та інших казкових героїв створила святковий настрій всім присутнім. Після вистави вони привітали дітлахів новорічними подарунками.
«Новорічні й різдвяні свята – це дні здійснення мрій, нових сподівань, атмосфери казковості та чуда. Колектив Академії зберігає добрі новорічні традиції. Для хлопчиків і дівчаток організовано свято з концертною розважальною програмою та подарунками. Новорічна казка подарувала святковий настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім», – зазначила представник жіночої ради Академії Ірина Петренко.
Гвардійці Академії привітали дітей з наступаючими новорічними та Різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення всіх мрій. Всі присутні були вражені цікавою виставою та із задоволенням фотографувались на згадку з улюбленими казковими героями.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2017/12/IMG_0922.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0843.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0826.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0779.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0776.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0772.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0771.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0761.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0760.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0755.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0757.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0753.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0737.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0726.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0809.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0808.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0893.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0874.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0887.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0869.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0870.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0866.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0845.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0847.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0863.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0844.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0781.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0793.jpg)
![](/uploads/2017/12/IMG_0805.jpg)