Курсанти Академії несуть службу у навчальному центрі
![](/uploads/2017/12/DSC1786.jpg)
Для забезпечення службово-бойової діяльності у навчальний центр Національної академії прибули курсанти факультету економіки та менеджменту.
Крім навчального процесу, на особовий склад покладено великий обсяг службових завдань – охорона об’єктів навчального центру Академії, несення служби у добових нарядах.
«Враховуючи те, що під час новорічних свят курсанти нестимуть службу, вони мають позитивний настрій та сумлінно ставляться до виконання обов’язків. В усіх без винятку військовослужбовців високий морально-психологічний стан, що дозволяє відмінно виконувати усі поставлені завдання», - зазначив заступник начальника факультету економіки та менеджменту по роботі з особовим складом полковник Анатолій Желаго.
Не зважаючи на напружений графік несення служби, керівництво факультету турбується і про дозвілля курсантів. Для особового складу буде організовано справжнє свято із цікавою програмою, щоб кожний із присутніх зміг відчути Новий рік.
сержант Артем Шевченко
фото автора
![](/uploads/2017/12/26142738_1992311831057664_459489270_o.jpg)
![](/uploads/2017/12/26145619_1992311844390996_435867898_o.jpg)
![](/uploads/2017/12/DSC1816.jpg)
![](/uploads/2017/12/DSC1818.jpg)
![](/uploads/2017/12/DSC1804.jpg)
![](/uploads/2017/12/DSC1814.jpg)
![](/uploads/2017/12/DSC1815.jpg)