Курсанти Академії несуть службу у навчальному центрі

28.12.2017 17:46

Для забезпечення службово-бойової діяльності у навчальний центр Національної академії прибули курсанти факультету економіки та менеджменту.

Крім навчального процесу, на особовий склад покладено великий обсяг службових завдань – охорона об’єктів навчального центру Академії, несення служби у добових нарядах.

«Враховуючи те, що під час новорічних свят курсанти нестимуть службу, вони мають позитивний настрій та сумлінно ставляться до виконання обов’язків. В усіх без винятку військовослужбовців високий морально-психологічний стан, що дозволяє відмінно виконувати усі поставлені завдання», - зазначив заступник начальника факультету економіки та менеджменту по роботі з особовим складом полковник Анатолій Желаго.

Не зважаючи на напружений графік несення служби, керівництво факультету турбується і про дозвілля курсантів. Для особового складу буде організовано справжнє свято із цікавою програмою, щоб кожний із присутніх зміг відчути Новий рік.

сержант Артем Шевченко