новини
Курсантка організувала вікторину та екскурсію гвардійцям Одеси
31.01.2018 03:50
![](/uploads/2018/01/img_0845_1.jpg)
Вихідні дні для бійців військової частини 3012 були насиченими цікавими заходами, адже їхній відпочинок є запорукою якісного виконання службово-бойових завдань.
Для одеських гвардійців курсантка Анастасія Бєлєнькова провела вікторину, яка сприяла не лише розширенню кругозору і підвищенню обізнаності з різних питань, пов’язаних з історією та традиціями Батьківщини, а й згуртуванню військового колективу солдат. Гвардійці патрульної роти виявилися досить кмітливими та легко впорались з завданнями і, як переможці, отримали солодкий приз.
Військовослужбовці були задоволені організованим заходом, адже культурний розвиток особового складу є невід'ємною частиною виховання.
Павло Полінець
![](/uploads/2018/01/img_0882_0.jpg)
![](/uploads/2018/01/img_0863_1.jpg)
![](/uploads/2018/01/img_0849_4.jpg)