Запорізьким гвардійцям розповіли про навчання в Національній академії НГУ

16.02.2018 14:28

Із військовослужбовцями військової частини 3033 поспілкувався начальник кафедри тактики Національної академії Національної гвардії України полковник Євгеній Башкатов.

Офіцер детально розповів гвардійцям про умови вступу до ВУЗу, вимоги до абітурієнтів, критерії відбору, існуючі факультети, бойову та спеціальну підготовку, яку отримують майбутні офіцери, а також про перспективи подальшого проходження служби в лавах Національної гвардії України після закінчення академії.

Бійцям було продемонстровано відео у якому наглядно показано історію академії, умови навчання та побуту, навчально-матеріальну базу, особовий склад викладачів і курсантів академії та їхні коментарі.

Наприкінці зустрічі полковник Башкатов відповів на запитання військовослужбовців та запросив усіх бажаючих поповнити свій багаж знань та навичок у Національній Академії Національної гвардії Украйни.

Михайло Кондира