На Київському факультеті розпочала роботу комплексна група Академії

21.02.2018 10:02

Для вивчення стану справ та надання практичної допомоги до Київського факультету прибула комплексна група Національної академії на чолі з заступником начальника Академії полковником Сергієм Мартиненко.

Захід розпочався із заслуховування начальника факультету полковника Дмитра Корнієнка та його заступників по напрямкам службово-бойової діяльності.

Вранці був проведений стройовий огляд особового складу, також офіцери комплексної групи оглянули територію, жилі та складські приміщення, ознайомились з умовами проживання, побуту, харчування, медичним та матеріально-технічним забезпеченням факультету та продовжили свою роботу за напрямками.

«Такі заходи є стимулом для сумлінного ставлення до своїх службових обов’язків як командування так і кожного військовослужбовця, адже вони призначені для того, щоб допомогти в організації роботи в ході службово-бойової діяльності», - зазначив начальник факультету полковник Дмитро Корнієнко.

молодший лейтенант Альона Крижановська,