На Київському факультеті підвели підсумки роботи комплексної групи Національної академії

26.02.2018 17:19

Протягом тижня офіцери Національної академії Національної гвардії України на чолі з заступником начальника Академії полковником Сергієм Мартиненко надавали практичну допомогу та перевіряли стан справ на Київському факультеті Академії.

Під час своєї роботи комплексна група провела заслуховування керівного складу факультету по напрямкам службової діяльності, стройовий огляд особового складу, вечір запитань та відповідей, аналіз службового навантаження та стану військової дисципліни, вивчення соціально-психологічного клімату в підрозділах.

«Загалом, я задоволений станом справ на факультеті. Всі військовослужбовці підрозділу бажають служити, вдосконалюватися, а це – дуже важливо. Слід відмітити кропітку роботу керівництва факультету, їх особисту участь у організації навчального процесу, виконання завдань та створення необхідних умов для особового складу», - зазначив полковник Сергій Мартиненко.

По завершенню роботи комплексної групи відбулося підведення підсумків, на якому кожен представник виступив за своїм напрямком діяльності, висвітлюючи хід перевірки.

молодший лейтенант Альона Крижановська,