В Академії закінчився відбірковий тур літературно-мистецького конкурсу

27.02.2018 13:43

Кожен із фіналістів продекламував вірш Великого Кобзаря. Взагалі на конкурсі було представлено різні за жанром твори: громадянська лірика, вірші історичної тематики, сатиричної спрямованості, біографічні твори. Критеріями оцінювання учасників стали художній рівень виконавчої майстерності, рівень сценічної культури, чітка дикція.

За результатами конкурсу курсант третього року навчання гуманітарного факультету Інна Заєць посіла перше місце та здобула путівку до Києва у  фінальну частину конкурсу «Шевченківські читання» серед вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ.

«Конкурс сприяв розвитку творчості курсантів, вихованню поваги до творчості Кобзаря. Конкурсанти та студенти, які взяли участь в тематичному читанні добре підготувались, всі вони щиро перейнялися поезією, незважаючи на те, що вірші наповнені складним та глибоким змістом», - зазначає викладач гуманітарного факультету Олена Ільченко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ